• Jana Brzechwę recytuję- słowami obraz czaruję

• Zapraszamy uczniów klas 0-3 do udziału w Dzielnicowym Logopedycznym Konkursie Plastyczno-technicznym- Łamańce językowe „Jana Brzechwę recytuję- słowami obraz czaruję.”

Oświadczenie Rodzica

• Finał Mistrzostw Warszawy Szkół Podstawowych w pływaniu

W dniu 24.04.2024 odbył się Finał Mistrzostw Warszawy Szkół Podstawowych w pływaniu w kategorii dzieci.Naszą Szkołę dzielnie i godnie reprezentowały uczennice i uczniowie klasy IIIc, IVb, VIb.Dziewczęta zajęły X miejsceChłopcy zajęli XIII miejsceIndywidualnie:Sonia K. zajęła IV m-ceMikołaj M. zajął V m-ceNadmienić należy, że 4 dziewczęta z klasy III rywalizowały z zawodniczkami z klas IV i V, a 2 chłopców z klasy III z zawodnikami z klasy V.Wielkie gratulacje dla naszych uczniów oraz dla Mamy Neli, które dopingowały oraz na bieżąco relacjonowały wydarzenia na pływalni.

• III edycja Dzielnicowego Konkursu Masterchef Junior

W dniu 22 kwietnia odbyła się III edycja Dzielnicowego Konkursu Masterchef Junior 🥭🫑🥦🥑🍔🍕W konkursie wzięło udział ponad 30 uczestników z włochowskich szkół. Uczniowie przygotowali różnorodne, wspaniałe potrawy, m.in. chinkali, gofry na słodko i wytrawnie, zdrowe desery, burgery, wrapy, szaszłyki owocowe, sałatki, tosty, naleśniki i wiele innych pyszności 🥮🥙🌮🥪🥯🥐🍳🥦🍍Uczniów oceniało jury w składzie: Pani vicedyrektor Małgorzata Sokołowska, Pani Alina Lewczuk i Pani Katarzyna Misior oraz Naczelnik Wydziału Oświaty Pan Jarosław Szmytkowski. Gościem honorowym konkursu był Naczelnik Wydziału Funduszy Europejskich, Sportu i Rekreacji Dzielnicy Włochy Pan Roman Stachurski. Nad wszystkim czuwała Pani Dyrektor Beata Wojtyra.
            Jury wręczyło wszystkim uczestnikom dyplomy, a zwycięzcom wspaniałe nagrody 🎁🎁🎁.
            Koordynatorem konkursu była Pani Alicja Wolska z SP 227.
            Nagrody zostały ufundowane przez D

• II runda Grand Prix WMOZP rocznika 2014

17 kwietnia, uczniowie klasy III sportowej o profilu pływanie reprezentowali Szkoła Podstawowa nr 227 w Warszawie Włochy (dzielnica m.st. Warszawy, )Uks Kraken 227 Warszawa Włochy podczas II rundy Grand Prix WMOZP rocznika 2014. Szybkie pływanie rozpoczęliśmy od wyścigu sztafetowego na dystansie 4 x 50 m stylem zmiennym drużyn mieszanych: sztafeta I w składzie Sonia, Natalia, Mikołaj, Gracjan - zajęła IV miejscesztafeta II w składzie Gracjan, Szymon, Magda, Ida zajęła - X miejsce na 15 zgłoszonych drużynNastępnie w biegach indywidualnych było równie szybko:Gracjan 100m stylem klasycznymNatalia 100m stylem klasycznymV m Sonia 50m stylem grzbietowymVI m Oliwier 100m stylem klasycznymKoniec zawodów, to oczywiście sztafety 4 x 50m stylem dowolnym:sztafeta kobieca w składzie Sonia, Ida, Magda, Natalia, po wspaniałym biegu - niestety po falstarcie na jednej ze zmian została zdyskwalifikowanasz

Piątek 26.04.2024