Godziny do dyspozycji ucznia i rodzica w roku szkolnym 2023/2024
Lp.
Nazwisko i imię
Dzień i godzina
1 Wojtyra Beata
2 Adamczyk Katarzyna
środa 14.30 – 15.30
3 Adamus Sylwester
1 i 3 wtorek miesiąca,
7.00 – 8.004 Bernat Beata
1 i 2 wtorek miesiąca,
16.30 – 17.305 Bobrowska-Korolko Ewa
piątek 7.55 – 8.55
6 Boczkowska Anna
wtorek 12.30 – 13.30
7 Bojanowska Iwona
czwartek 11.45 – 12.45
8 Bojarczuk Milena
wtorek 14.30 – 15.30
9 Ćwik Barbara
poniedziałek 12.30 – 13.30
10 Dolega Karolina
środa (co dwa tygodnie od 10:40)
11 Domańska Ewelina
-------------------------------------------
12 Duda Beata
13 Dziuba Ilona
poniedziałek 7.30 – 8.00
wtorek 7.30 – 8.0014 Fichner Dominika
15 Foszer Maria
czwartek 12.00 – 12.30
16 Grucka-Zabłocka Katarzyna
poniedziałek 12.30 – 13.30
17 Joński Sławomir
Poniedziałek 13.35 – 14.30
18 Kaczor Wojciech
środa 7.55 – 8.55
19 Kęska Sylwester
środa 9.40 – 10.40
20 Kołodziejczyk Robert
czwartek 14.00 – 15.00
21 Kondratenko Yuliia
wtorek 11.45 – 12.45
22 Krajewski Bartosz
wtorek 7.00 – 8.00
23 Leszczyńska Karolina
piątek 13.00 – 14.00
wtorek 14.00 – 14.30
24 Lewczuk Alina
piątek 9.40 – 10.40
25 Lichończak Paulina
---------------------------------------------
26 Lisowski Kamil
wtorek 14.30 – 15.30
27 Ludvigh Ewelina
czwartek 7.00 – 8.00
28 Maj Justyna
czwartek:14.40 – 15.40
29 Majewska Agata
czwartek 9.00 – 10.00
30 Misior Katarzyna
poniedziałek 13.35 – 14.45
31 Molesta Katarzyna
środa 14:30 – 15.30
32 Pałko Małgorzata
poniedziałek 14:20 – 15.20
33 Piwek – Siesicka Hanna
piątek 10.50 – 11.50
34 Pliszka-Malinow Anna
środa 7.00 – 8.00
35 Pogorzelska Marta
poniedziałek 12.00 – 13.00
36 Pysz Patrycja
poniedziałek 7.00 – 8.00
37 Sagalska-Pomaska Marlena
piątek 7.00 – 8.00
38 Sałacińska- Murawa Katarzyna
piątek 16.00 – 17.00
39 Słysz Aneta
piątek 7.00 – 8.00
40 Sokołowska Małgorzata
41 Suski Piotr
czwartek 12:30 – 13.30
42 Szmit Marlena
czwartek 10.35 – 11.35
43 Szot Katarzyna
wtorek 12.30 – 13.30
44 Śliwińska-Wach Iwonna
poniedziałek 12.30 – 13.30
45 Tkaczuk Dominika
wtorek 15.25-16.25
46 Trzaskalska-Rosiak Ewa
piątek 9.50 – 10.50
47 Weliczanowa Olga
piątek 11.30 – 12.30
48 Włodarek Renata
wtorek 8.55-9.55
49 Wojda-Gołąbek Bożena
poniedziałek 14.30 – 15.30
50 Wojtczak Agnieszka
środa 17.00 – 18.00
51 Wolska Alicja
wtorek 10.30 – 11.30
52 Zalewska Joanna
pierwszy i ostatni wtorek miesiąca godz. 13.30 – 14.30
53 Zegarski Tomasz
54 Zwolińska Magdalena
czwartek 10.40 – 11.40
55 Zychowicz Magdalena
wtorek 11.30 – 12.30
56 Żak Anita
------------------------------------------------
57 Żurek Magdalena
czwartek 8.00 – 9.00