• Fantolandia- podsumowanie akcji charytatywnej

• 1093 zł (!!!!) - to kwota, którą uzbieraliśmy podczas tegorocznej Fantolandii. Oprócz uśmiechów naszych uczniów, które gościły podczas losowania fantów, niezmiernie ucieszyła nas kwota, którą dzięki Państwa hojności, w całości przekazaliśmy Warszawskiemu Hospicjum dla Dzieci. Z całego serca i ogromną wdzięcznością dziękujemy!

• Zajęcia sensoplastyczne

• W klasie 0 odbywają się ćwiczenia wzmacniające małą motorykę. Dzieci zrobiły masę plastyczna z mąki ziemniaczanej i mydła.  Powstawały wulkany, zamki,babeczki. Była super zabawa.

• Grand Prix WMOZP rocznika 2013

• Grand Prix WMOZP rocznika 2013 podsumowanie:

-10 zawodników klasy sportowej 22 starty indywidualne
            - 2 starty drużynowe
            - 3 medale indywidualne

Karolina Wrońska- I miejsce- 100 metrów stylem zmiennym
            Karolina Wrońska- III miejsce- 50 metrów stylem klasycznym
            Karolina Wrońska - III miejsce- 50 metrów stylem dowolnym

Świetne wyniki pozostałych zawodników
            - VII m-ce Patrycja Wiśniewska- 100 metrów stylem zmiennym
            - VII m-ce Patrycja Wiśniewska- 50 metrów stylem dowolnym
            - IX m-ce Kacper Kołodziej- 100 metrów stylem grzbietowym
            - X m-ce Patrycja Wiśniewska- 50 metrów stylem klasycznym.

Kolejne rekordy życiowe starty na nowych dystansach!  A co najważniejsze - forma i jakość dopingowania na najwyższym poziomie. Serdeczne gratulacje dla wszystkich zawodników. Cała drużyna zapracowała na te wyniki.

• Projekt ,,Na skrzydłach edukacji-Misja Kosmosu III”

• W dniu 11.03 uczniowie klasy IIIB uczestniczyli w warsztatach zorganizowanych w Instytucie Lotnictwa. Nasza szkoła we współpracy z Towarzystwem Rozwijania Aktywności Dzieci SZANSA z oddziału terenowego Warszawa – Ochota realizuje projekt: Na skrzydłach edukacji – Misja Kosmosu III.

• Save the Planet i 4b

• Save The Planet - Ocalmy Planetę to multisensoryczna wystawa z przesłaniem, która zabrała uczniów klasy 4b w niezwykłą podróż w czasie do najodleglejszych miejsc na Ziemi. Całości tej podróży przyświecała główna myśl- co można zrobić, by uratować naszą planetę. Dzięki edukatorowi uczniowie zajrzeli do wnętrza wulkanów, spotkali ławice ryb, różnorodne ptactwo oraz ssaki. Wciągającym i sugestywnym animacjom towarzyszyły dzwięki "Czterech Pór Roku" A. Vivaldi'ego, których wybór nie był przypadkowy dla treści wystawy.

• 0a w Piekarni "Grzybki"

• Dzieci z grupy 0a pojechały na wycieczkę do Piekarni ,,Grzybki", gdzie uczyły się robić bułki oraz pizzę, poznały pracę piekarza oraz były w pracowni, gdzie się wypieka chleb, bułki, ciasta drożdżowe itp. Wycieczka dzieciom bardzo się podobała.