• Turniej piłki nożnej kl. 7-8

• Uczniowie klas 7-8 w dniu 27.05.2022r. brali udział w międzyszkolnym turnieju piłki nożnej. Chłopcy wywalczyli III i IV miejsce. Medale i puchary wręczyli przedstawiciele dzielnicy Włochy.

• Akcja charytatywna- Pomóż Dawidowi

• Klasy 0A, 0B, 3A wzięły udział w Akcji Charytatywnej Pomóż Dawidowi, Fundacja dla dzieci z cukrzycą ♥️ Dzieci z wyżej wymienionych klas przygotowały samodzielnie zaprojektowane bransoletki, z których sprzedaż w kwocie 2101.53zł została przekazana dla chłopca.

Dziękujemy wszystkim wolontariuszom ♥️

• Międzyszkolny Turniej Piłki Nożnej

• Uczniowie klas 5-6 brali udział w międzyszkolnym turnieju piłki nożnej. Chłopcy wywalczyli III i IV miejsce. Medale i puchary wręczył p/ Sebastian Piliński - Zastępca Burmistrza dzielnicy Włochy

• Szkolny Konkurs Recytatorski klas 0-3

• 13 maja w naszej szkole odbył się Szkolny Konkurs Recytatorski klas 0– 3. Do konkursu przystąpiło 45 chętnych uczniów . Uczniowie recytowali dowolne utwory poetyckie, ale wybory dzieci skupiały się w większości na poezji J. Brzechwy i J. Tuwima. Celem konkursu było rozwijanie zainteresowań poetyckich, uwrażliwienie na piękno poezji oraz doskonalenie umiejętności recytatorskich. Występy oceniło jury w składzie: p.Ewelina Ludvigh, p.Hanna Piwek, p. Bartosz Krajewski.
            Wszyscy uczestnicy otrzymali dyplomy, zaś dzieci, które zdobyły największą ilość punktów  zostały zakwalifikowane do dalszego etapu, który odbędzie się 6 czerwca w siedzibie Domu Kultury Włochy. Wszystkim uczestnikom konkursu dziękujemy za udział.