• Życzenia od 1a

• Z okazji Dnia Rodziny dzieci z klasy 1a przygotowały dwie piosenki, które z radością prezentujemy na stronie naszej szkoły.

• Życzenia od klasy 1b

• Uczniowie z klasy 1 b składają swoim Rodzicom najserdeczniejsze życzenia. To dla Was kochani Tatusiowie i Mamusie...

• Wycieczka klasy 4b

• W dniu 10.06.2022 r. kl. 4B udała się na wycieczkę do parku linowego - Julinek Park w Lesznie.Uczniowie brali udział w doskonałym przedstawieniu akrobatycznym, mieli szansę na sprawdzenie swojego lęku wysokości podczas wyścigu na ściance wspinaczkowej, jak również mogli zagrać w golfa. Przez cały dzień, towarzyszyła uczniom świetna pogoda, a uśmiechy nie schodziły im z twarzy. :)

• Wycieczka klasy 1b na farmę iluzji

• Na farmie można spędzić czas nie tylko się  bawiąc ale i ucząc. Znajdziecie tam mnóstwo atrakcji. Oto co m.in można zobaczyć na farmie iluzji: lewitujący kran z którego woda leci i który  nigdzie nie jest podłączony, zwiedziliśmy chatę tajemnic w której grawitacja nijak ma się do praw fizyki, przechodziliśmy labiryntem luster, tunelem zapomnienia, oglądaliśmy rajskie ptaki, zobaczyliśmy meble olbrzyma... Atrakcji było mnóstwo. Nie da się  ich  wszystkich tutaj wymienić.